Ana Sayfa Ürünlerimiz Dekoratif Galaxy Dekoratif

Galaxy Dekoratif

code: 1978

Renkli pullar dekoratif boya, 'Onay' dekoratif 'Onay' efekt grubunun canlı hizmetlerinden birisidir ve renkli pullarla zenginleştirilmiş dinamik yapısıyla Dekorasyonu aydınlatır.

 

Uygulama: Uygulama yapılacak yüzey herhangi bir katıdan arındırılmalı, yüzey aktif olmalıdır. Yüzey pürüzsüz değilse, Onay iç Akrilik Macun ile düzgün ve pürüzsüz bir yüzey sağlanmalıdır.

Son kat boya, dekoratif rengine uygun aynı renkte Sınıf Plastik sıva olarak uygulanır.

Alçı kuruduktan sonra Onay dekoratif, tek bir kat olarak inceltilmeden, sağa ve sola çapraz vuruşlu boya fırçası ile uygulanır.

Yüzey kurumaya geldiğinde, plastik mala ile düzeltilmelidir.


Uygulama Alanları: Zemin işçiliği tamamlanmış yıpranmış günler ve beton, sıva, koyu renk boya boya betopan (beton levha) gibi iç yüzeyler ile tüm yüzeylere uygulanabilir.
Dikkat: Dekoratif kullanıma hazırdır, seyreltilmesi gerekmez. Homojen hale gelene kadar karıştırılmalıdır. 5 c'nin altındaki sıcaklıklarda uygulamayın. Tüketim: 4-5 m2 \ kg.
Kuruma: 3 saat, kuru kuruma süresi: 6-8 saat.Package : 3kg , 1 kg

Depolama: Doğrudan güneş ışığına maruz kalmadan serin, temiz ve kuru bir alanda, kapağını açmadan en az 1 yıl saklanabilir.

Uyarılar: Gözle temasından sakının, göze temas ettiğinde ürünü sıkıca kapalı bir kapta saklayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Drenaja dökmeyin.

0 (532) 650 00 02Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Foto Galeri